ЧС 2022: ✪ Україна ⇒ Боснія ✪

БК України » ЧС 2022: ✪ Україна ⇒ Боснія ✪

Збірна України з футболу в дуже напруженій грі зуміла переграти збірну Боснії та Герцеговини, що дозволило нашій збірній посісти друге місце у своїй відбірковій групі та здобути право зіграти у стикових іграх за вихід на чемпіонат світу 2022. У матчі Україна Боснія рахунок 2:0 на користь української збірної.

Попередній матч між Україною та Боснією, який проходив у жовтні, закінчився з рахунком 1:1. Незважаючи на те, що українська команда мала чимало гострих моментів, вона не змогла обіграти боснійців.

Вітальний бонус 4500 ₴
10.0
Ульотний експрес - Щоденний бонус 1000 ₴

Жеребкування стадії плей офф буде проведено 26 листопада 2021 року, а самі стикові ігри відбудуться у березні 2022 року. До можливих суперників України належать такі збірні – Італія, Уельс, Швеція, Шотландія, Португалія. На цьому етапі збірні України та Росії не зможуть зіграти між собою за рішенням ФІФА.

Результат матчу Україна Боснія та Герцеговина приніс збірній Україні 3 очки, що дозволило нашій команді посісти друге місце у групі D. Друге місце надає можливість поборотися за участь у фінальній частині світової першості з футболу 2022 року, яка відбудеться у Катарі.

ЧС 2022 Україна-Боснія

Після закінчення гри ЧС 2022 Україна Боснія і Герцеговина Андрій Павелко (президент ФФУ) заявив, що вже наступного дня виконуючий обов’язки головного тренера української збірної Олександр Петраков стане головним тренером без приставки в.о. Таке рішення повністю виправдане, оскільки Олександр Петраков виконав поставлене перед ним завдання зайняти не нижче другого місця у групі.

Напружена гра

Для збірної України матч проти команди Боснії та Герцеговини мав велике значення, оскільки лише перемога дозволяла розраховувати на друге місце у групі. Крім того, 3 очки в цій грі ніяк не гарантували другого місця, потрібно було також, щоб Фінляндія не здобула перемогу над збірною Франції в іншому матчі туру. Що ж до боснійців, то для них ця гра не мала особливого турнірного значення, тому що за будь-яких розкладів вони не могли б зайняти другого місця.

Тому зі стартових хвилин можна було побачити, як українські футболісти хотіли забити. Збірна України більше контролювала м’яч та періодично створювала небезпечні моменти. Незважаючи на це, у першому таймі не було забитих голів та команди пішли на перерву з рахунком 0:0.

Рахунок Україна Боснія та Герцеговина після першого тайму ніяк не влаштовував українську збірну, тому від початку другого тайму футболісти збірної України знову почали активно атакувати. У перші десять хвилин другого тайму було створено кілька гострих моментів, а на 58 хвилині гри збірна України зуміла забити. Відзначився гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко.

У середині другого тайму Олександр Петраков провів вже характерну заміну для нашої збірної на поле вийшов молодий нападник Артем Довбик добре відомий тим, що нерідко забиває за збірну України після виходу на заміну. У цій грі Артему Довбику також вдалося вразити ворота суперника, ця подія сталася на 79-й хвилині гри. Довбик вийшов віч-на-віч з воротарем боснійців і майстерно реалізував свою можливість.

Після другого м’яча багатьом стало зрозуміло, що Україна вже не проґавить свого шансу. Проте, не можна сказати, що гра для нашої збірної в цілому була простою. Збірна Боснії та Герцеговини нерідко непогано атакувала і мала всі можливості забити. Голкіпер української збірної Георгій Бущан кілька разів діставав м’яча практично на лінії воріт.

Фінальний свисток гри ознаменував перемогу збірної України, яка принесла їй три очки.

Що відбувалося в іншій грі турі

Незважаючи на те, що збірна України змогла перемогти, ця перемога ніяк не гарантувала їй другого місця. Щоб Україні стати другою недостатньо просто перемоги, необхідно, щоб Фінляндія не перемогла у збірної Франції.

Україна-Боснія ЧС

Французи є чинними чемпіонами світу і за всіма параметрами вони набагато сильніші за фінів. Однак, для збірної Франції гра з фінами практично нічого не означала, оскільки вони змогли забезпечити собі перше місце в групі. Тому деякі фанати побоювалися того, щоб який рахунок Україна Боснія б не був Франція може грати абияк і програти збірній Фінляндії, що поставить хрест на надіях збірної України.

У матчі Франція Фінляндія для української збірної та футбольних уболівальників все відбулося найкращим чином. Французи не стали грати у піддавки та продемонстрували свій високий рівень обігравши фінів із рахунком 2:0. Завдяки цій перемозі збірна Україна зуміла посісти друге місце у групі D, а отже, продовжити боротьбу за право зіграти на чемпіонаті світу.

Підсумки

Усі ігри у групі D, у якій знаходиться наша збірна зіграно. За результатами восьми турів у групі D сформувалася наступна картина:

1. Франція – 18 очок;
  2. Україна – 12 очок;
  3. Фінляндія – 11 очок;
  4. Боснія та Герцеговина – 7 очок;
  5. Казахстан – 5 очок;

Завдяки тому, що у матчі відбору до СЧ 2022 Україна Боснія результат було досягнуто нашою командою необхідний збірна Україна приєднується до 12 команд, які поборються за три путівки на чемпіонат світу у Катарі. Тепер залишилося дочекатися 26 листопада, щоб дізнатися про суперників збірної України.

Нагадаємо, що плей офф складатиметься з двох раундів, у кожному з яких збірні проведуть по одній грі на виліт (ігор у відповідь не буде). Матчі відбудуться 24 та 29 березня. Чемпіонат світу 2022 року в Катарі стартує 21 листопада 2022 року, а завершиться 18 грудня 2022 року, в ньому візьме участь 32 футбольні збірні з усього світу.