ЧС 2022: ★Україна проти Франції★

БК України » ЧС 2022: ★Україна проти Франції★

П’ята гра збірної України у групі D на чемпіонат світу 2022 проти збірної Франції закінчилася внічию з рахунком 1:1. Це вже п’ята нічия нашої команди.

Футбольний матч Україна проти Франції став другим для Олександра Петракова як головного тренера збірної України. Нагадаємо, що у першій грі з новим тренером українці зіграли внічию зі збірною Казахстану 2:2. У попередньому турі французи також зіграли внічию з рахунком 1:1 проти збірної Боснії та Герцеговини.

Перший тайм

Перший тайм загалом пройшов на зустрічних курсах. Збірна Франція контролювала м’яч трохи більше, однак українські футболісти відповідали різкими контратаками.

Вітальний бонус 4500 ₴
10.0
Ульотний експрес - Щоденний бонус 1000 ₴

На 44-й хвилині гри збірна України змогла відкрити рахунок. Гравець збірної Франції Антоні Марсьяль мав дуже непоганий шанс, щоб забити, але вийшовши віч-на-віч з українським голкіпером Андрієм П’ятовим не зумів його переграти. Одразу після цього футболісти збірної України зуміли провести дуже швидку контратаку. Роман Яремчук зміг пройти правим флангом і віддав передачу до штрафного майданчика, м’яч вдарившись об ногу французького захисника влучив до півзахисника київського Динамо Миколи Шапаренка, який влучним ударом вразив ворота французів.

Гол Миколи Шапаренка став першим для нього у складі української збірної.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь збірної України. Такий результат серйозно надихнув українських уболівальників. Однак, збірна Франції є чинним чемпіоном світу, тому йдучи на перерву поступаючись у рахунку, вони думали про те, як відігратися в наступному таймі.

Другий тайм

З самого початку другого тайму збірна Франції побігла в атаку і змогла досить швидко забити гол у відповідь. На 50-й хвилині гри Антоні Марсьял ударом з кількох метрів зрівняв рахунок. Слід зазначити, що у цьому моменті дуже невпевнено зіграв захист збірної України.

Україна проти Франції

Надихнувшись забитим голом, гравці збірної Франції стали намагатися розвинути свій успіх. Українські футболісти зуміли впоратися з тиском французів і перевести гру у спокійніше русло. Проте французи більше контролювали м’яч у другому таймі та зуміли створити кілька гострих моментів. Але не один із них не привів до забитого м’яча. Збірна України періодично контратакувала, але по-справжньому небезпечних моментів у другому таймі практично не створила.

Незважаючи на всі старання як французів, так і українців здобути перемогу у грі чс 2022 Україна Франція рахунок так і залишився нічийним. Тому обидві команди задовольнялися одним очком.

Становище у групі D

ЧС Україна-Франція

П’ятий тур відбірного турніру до чемпіонату світу закінчився. За його результатами у групі D, де знаходиться збірна України, склалася така ситуація:

1. Франція – 9 очок
  2. Фінляндія – 5 очок
  3. Україна – 5 очок
  4. Боснія та Герцеговина – 2 очки
  5. Казахстан – 2 очки

Після гри чс 2022 Україна Франція українській збірній залишилося зіграти лише 3 гри, одну з Фінляндією та дві зі збірною Боснії та Герцеговини.

Україна зберігає теоретичні шанси посісти перше місце у своїй відбірковій групі та пройти на чемпіонат світу. Але такі шанси досить примарні, оскільки для цього Франція повинна програти двічі в трьох іграх відбіркового турніру, що залишилися, що, треба визнати, малоймовірно. А ось шанси посісти друге місце у своїй відбірковій групі та вийти у стикові ігри в української збірної дуже непогані.

Підсумки

Підсумки ЧС Україна-Франція

У збірної України у відбірному турнірі до чемпіонату світу 2022 року у Катарі справжній нічийний синдром. Усі 5 ігор, проведені українськими футболістами, закінчилися нічийним результатом. Якщо дві нічиї зі збірною Франції українці можуть записати собі в актив, оскільки Франція чинний чемпіон світу і просто дуже сильна збірна, то нічиї з Казахстаном та Фінляндією явно не той результат, на який чекали вболівальники збірної України.

Незважаючи на цей нічийний синдром і втрачені очки з Казахстаном та Фінляндією у збірної України з футболу, як і раніше, залишається шанс зайняти як мінімум друге місце у своїй відбірковій групі. Нагадаємо, що друге місце дозволяє зіграти у стикових матчах за право потрапити у фінальну частину чемпіонату світу 2022 року з іншими збірними, які посіли другі місця у своїх групах.