ЧС 2022: Збірна України ☛ Збірна Шотландії

БК України » ЧС 2022: Збірна України ☛ Збірна Шотландії

Гра Україна Шотландія закінчилася з рахунком 3:1 на користь української збірної. Це був матч півфіналу плей офф за право зіграти на світовій першості 2022 року у Катарі. Збірна України пройшла у наступну стадію, де зіграє зі збірною Уельсу. Якщо українці зможуть обіграти також і Уельс, то стануть повноправними учасниками фінальної стадії світової першості з футболу 2022 року.

Україна-Шотландія ЧС

Відбір до ЧС 2022 року

Восени 2021 року збірна України зуміла зайняти друге місце у своїй відбірковій групі поступившись лише збірною Франції. Україна розпочала свій шлях у відбірковій групі досить невдало. Перші п’ять ігор українські футболісти зіграли внічию. Якщо дві нічиї зі збірною Францією можна вважати хорошим результатом, то нічия з Фінляндією та дві нічиї з Казахстаном, це явно не те, чого очікували від збірної України.

Вітальний бонус 4500 ₴
10.0
Ульотний експрес - Щоденний бонус 1000 ₴

Кінець відбірного турніру українські футболісти провели досить успішно. Україна здобула дві перемоги (над Фінляндією 2:1, та над Боснією та Герцеговиною 2:0), а також один раз зіграла внічию (з Боснією та Герцеговиною 1:1). У підсумку українська команда змогла заробити 12 очок і посісти друге місце у своїй відбірковій групі.

Україна-Шотландія збірна

Друге місце дає право зіграти стикові матчі (плей офф) з іншими командами, що посіли другі місця у своїх відбіркових групах. Жереб визначив, що в першій стадії плей офф збірна України має зіграти зі збірною Шотландії. Гра Україна Шотландія ЧС-2022 викликала великий інтерес серед українських футбольних уболівальників.

Гра у Глазго

Матч Україна Шотландія ЧС 2022 за результатами жеребкування мав пройти у Шотландії. Спочатку гра була запланована на березень. Але, 24 лютого Росія вторглася на територію України та розпочала агресивну війну. Через це гра Україна Шотландія дата була змінена. Матч вирішили не скасовувати, а провести його приблизно через три місяці влітку. У свою чергу, це призвело і до зміни дати наступної гри збірної України проти Уельсу.

ЧС 2022 Україна-Шотландія

Після всіх переносів футбольний матч Україна Шотландія 1 червня було проведено у місті Глазго.

Наставник української команди Олександр Петраков виставив слідуючий склад на цю гру:

• Воротар – Георгій Бущан,
  • Захисники – Віталій Міколенко, Олександр Караваєв, Микола Матвієнко, Ілля Забарний.
  • Півзахисники – Андрій Ярмоленко, Віктор Циганков, Руслан Малиновський, Олександр Зінченко, Тарас Степаненко.
  • Нападник – Роман Яремчук.

Обидві команди у грі Україна Шотландія 2022 розпочали активно, одразу було помітне бажання забити гол як в українців, так і у шотландців. Вже на сьомій хвилині гри збірна України зуміла створити небезпечний момент. Віктор Циганков опинився у дуже непоганій позиції та вдарив приблизно з лінії штрафного майданчика по воротах противника. Воротар збірної Шотландії Крейг Гордон опинився на місці і зумів впоратися із ударом Циганкова.

Вже через 11 хвилин Андрій Ярмоленко мав усі шанси щоб забити, він вийшов віч-на-віч з голкіпером, але Крейг Гордон знову зміг врятувати свою команду.

На 32 хвилині гри Україна Шотландія футбол Андрій Ярмоленко отримав чудову передачу і опинився прямо перед воротарем збірної Шотландії. На цей раз Крейг Гордон ніяк не зміг допомогти своїй команді, тож Ярмоленко зумів перекинути його та відкрити рахунок у грі.

На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь збірної України.

На початку другого тайму на 49-й хвилині гри українські футболісти змогли зміцнити свою перевагу та забити ще один гол. Автором гола виявився Роман Яремчук, який успішно замкнув передачу з правого флангу, виконану Олександром Караваєвим.

Незважаючи на те, що українська команда змогла отримати перевагу у два м’ячі, вона не зупинилася на досягнутому і продовжила демонструвати атакуючий футбол. В українців було кілька непоганих моментів, але влучити м’ячу в сітку завадив воротар шотландської збірної. Шотландці також організовували атаки та мали свої моменти.

На 78-й хвилині гри Україна Шотландія коли МакГрегор добив м’яч у ворота збірної України після того, як Георгій Бущан продемонстрував дуже непоганий “сейв” перевага збірної України скоротилася до одного м’яча.

Забитий м’яч позитивно позначився на гравцях збірної Шотландії. Вони відчули, що можуть зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Тому одразу ж здійснили необхідні для цього дії. Але українські футболісти змогли не дозволити шотландцям ще забити.

Збірна Україна також дуже активно атакувала і вже зовсім незабаром після пропущеного голу нападаючий української команди Артем Довбик вийшов один на один із шотландським воротарем. Довбик добре відомий тим, що дуже часто забиває після того, як виходить на заміну в другому таймі. В цьому випадку Артем не зміг реалізувати свій момент, оскільки надто пізно вдарив.

Проте Артем Довбик не пішов з футбольного поля без забитого м’яча і цього разу зробив це на останніх хвилинах гри. Вже у додатковий час (головний арбітр додав 4 хвилини) Артем Добвік зумів вразити ворота збірної Шотландії і в черговий раз довів, що є майстром виходу на заміну у складі збірної України.

Матч Шотландія Україна закінчився з рахунком 1:3 на користь збірної України. Ця перемога дозволила українській збірній вийти в наступний етап плей-офф, де вона зіграє з іншою британською збірною Уельсом. За результатами жеребкування цю гру збірна України проведе на виїзді. Матч пройде у місті Кардіфф 5 червня. Збірна Уельсу не раз доводила те, що є не слабкою командою і має сильних гравців, таких, наприклад, як Гарет Бейл. Але українська збірна має дуже серйозну мотивацію.

FAQ

❓ З яким рахунком збірна України перемогла Шотландію?
З рахунком 3:1.
❓ Хто відзначився у воротах суперника з українських футболістів?
Ярмоленко, Яремчук, Довбик.
❓ З ким тепер зіграє збірна України?
Українська збірна зіграє с Уельсом, переможець цієї гри потрапить на чемпіонат світу.